آدرس جلسات(حضوری)

جلسات حضوری:

لیست گروه های حضوری روز شنبه کل کشور

📌 جلسه حضوری ناحیه البرز
گروه آفرینش
ساعت ۱۸ الی ۱۹:۳۰
نشانی: کرج ،گوهردشت،فاز دو،میدان رستاخیز،ابتدای خیابان هشتم شرقی پلاک ۱۰۹،دبیرستان دخترانه نیک دخت
شماره تماس اطلاع رسان ناحیه:
۰۹۱۹۹۳۷۶۰۰۴

📌 جلسه حضوری ناحیه کاشان:

🔹️گروه زندگی کاشان ساعت: ۱۸ الی ۱۹:۳۰

نشانی: کاشان ، بلوار شهیدان خاندایی، فرهنگسرای مهر ، خانه مشاوره

نماینده: میلاد ۰۹۳۶۶۳۷۴۶۲۷

📌: جلسه حضوری ناحیه ۷ کرمان
🔹️:گروه مختلط طلوع
ساعت: ۷ الی ۸:۳۰ صبح

نشانی: کرمان-خیابان شهید رجایی. 20 متری دانشجو. مسجد امام حسن مجتبی -طبقه بالا
نماینده: مهدیه ۰۹۳۶۷۰۸۳۹۴۸

📌 جلسه حضوری ناحیه ۵ خوزستان
گروه امید رهایی بانوان اهواز
ساعت: ۱۸ الی ۱۹:۳۰
نشانی: اهواز، خیابان نادری، بین خیابان ادهم و خیابان گندمی، حسینیه کاظمینی ها، طبقه زیززمین
نماینده: افسانه ۰۹۳۷۲۲۵۶۷۳۷

📌 جلسه حضوری ناحیه ۱۱ فارس
گروه ارمغان
ساعت ۱۶_۱۷:۳۰
نشانی:نشانی: شیراز ، خیابان ملاصدرا ، خیابان حکیمی، نبش کوچهٔ۳ آموزشگاه تجارت برتر، طبقهٔ همکف
علی البدل نماینده: رویا ٠٩٣٣٣٦٥١٥٢٩

📌 جلسه حضوری ناحیه ۹ یزد
‌گروه مختلط رهایی یزد
ساعت ۱۸ الی ۱۹:۳۰
نشانی: یزد، خیابان ایرانشهر، کوچه هاشم خان، بن بست ۵ لاله، تکیه ابوالفضل
نماینده:
شماره تماس مسئول آدرس جلسات ناحیه: ۰۹۱۳۲۵۲۷۰۸۹

📌 جلسات حضوری ناحیه۴ خراسان:
گروه معجزه درون
ساعت: ۱۶ الی ۱۷:۳۰
نشانی: مشهد، بلوار مجد، مجد ۳۱، پلاک ۳۶
نماینده:یلدا
شماره تماس اطلاع رسان ناحیه: ۰۹۳۹۳۴۰۵۱۰۱

📌 جلسات حضوری ناحیه یک
گروه نیکان
ساعت ۱۸_۱۹:۳۰
نشانی: خیابان چمران پل چمران کوچه آرام تاکسی تلفنی چمران
نماینده: علی
شماره تماس اطلاع رسان ناحیه: ۰۹۳۵۹۹۵۱۳۹۵

گروه حضوری شهرضا
ساعت ۱۹_۲۰:۳۰
نشانی: هلال احمر شهرضا
نماینده: فرهاد ۰۹۱۳۳۲۱۸۹۸۵

گروه آرامش شاهین شهر
ساعت ۱۵_۱۶:۳۰
نشانی :شاهین شهر جاده گاز بولوار صیاد شیرازی خیابان حکیم صناعی انتهای خیابان ،حسینیه موسی بن جعفر
نماینده: رحیم
شماره تماس اطلاع رسان ناحیه: ۰۹۳۵۹۹۵۱۳۹۵

گروه بانوان آرامش
ساعت ۹ الی ۱۰:۳۰ صبح
نشانی: اصفهان، فولادشهر، حسینیه حبیب ابن مظاهر، گروه آرامش
نماینده:
شماره تماس اطلاع رسان ناحیه: ۰۹۳۵۹۹۵۱۳۹۵

📌 جلسات حضوری ناحیه سه (تهران، قم، مازندران)
گروه پارک جوانمردان
ساعت: ١٣:٣٠ الی ١٥:٠٠
نشانی:تهران، میدان المپیک، ضلع شرقی برج‌های دوقلوی المپیک، داخل پارک جوانمردان، سمتِ چپِ میلۀ پرچم بزرگ (به طرف شرق)، ساختمان سنگفرش قهوه‌ای (سالن اجتماعات).
نماینده: ابراهیم ٠٩٣٣٢٣٧٤٠٩٨

گروه بانوان قم
ساعت: ١٥:٣٠ الی ١٧:٠۰
نشانی: قم، انتهای خیابان خاک‌فرج، فرهنگسرای جوان، بعد از درب ورودی، دست چپ، اولین اتاق.
نماینده: مژگان ٠٩١٩١٥٣١٠٢٩

گروه امید شهرآرا
ساعت: ۱۸:۰۰ الی ۱۹:۳۰
نشانی: تهران، خیابان ستارخان، خیابان شهرآرا، ضلع شمال غربی پارک شهرآرا، سرای محلۀ شهرآرا، طبقۀ دوم، اتاق ۲
نماینده:محمدحسین ٠٩١٢٤٤٩٧١٦٥

گروه حس خوب تویسرکان
ساعت: ۲۰:۳۰ الی ۲۱:۳۰
نشانی: استان همدان، تویسرکان، خیابان شهدا، باشگاه پرسپولیس
نماینده: میثم ٠٩١٩١٢٠٢١١٣

 لیست گروه های حضوری روز یکشنبه کل کشور 

جلسه حضوری ناحیه ۵ خوزستان
گروه خانواده دراغوش خدا
ساعت ۱۸ الی ۱۹:۱۵
نشانی: شوشتر، برابن مالک جنب هلال احمر
نماینده: سیروس ۰۹۳۸۰۹۰۵۹۰۴

جلسات حضوری ناحیه ۳
گروه مختلط بابلسر
ساعت: ۱۷ الی ۱۸:۳۰
نشانی: بابلسر، خیابان شهید شریفی، شریفی ۳، کتابخانه عمومی بابلسر
تلفن هماهنگی: آرمین ٠٩١٩١٥٣١٠٢٩
_

گروه شهرآرا
ساعت: ۱۸:۰۰ الی ۱۹:۳۰
نشانی: تهران، خیابان ستارخان، خیابان شهرآرا، ضلع شمال غربی پارک شهرآرا، سرای محلۀ شهرآرا، طبقۀ دوم، اتاق ۲
تلفن هماهنگی: ٠٩٩٠٢٩٢٤٠٠١ (خط خدماتی آدرس‌ جلسات)

جلسه شاهین شهر اصفهان
گروه مختلط باران شاهين شهر
ساعت: ۱۶:۳۰ الی ۱۸
نشانى: ⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️برگزاری جلسه بعلت از دست دادن مکان تا اطلاع بعدی به حالت تعویق درآمده و انجام نمیگیرد.
نماينده : سهیلا ۰۹۱۴۰۴۶۲۶۹۶

جلسات حضوری ناحیه ۴ خراسان
گروه تولد دوباره
ساعت ۱۴:۳۰ الی ۱۶
نشانی: مشهد، بلوار مجد31، پلاک36
نماینده: ریحانه

گروه آشتی بانوان گناباد
ساعت:۱۷:۳۰ الی ۱۹
نشانی :گناباد،خیابان شوریده.شوریده ۶،نبش تقاطع اول،طبقه فوقانی موسسه خیریه بی بی نفیسه گناباد(از درب داخل کوچه وارد شوید)
نماینده: زهرا

جلسه حضوری ناحیه ۷ کرمان
گروه مختلط عشق و رهایی جیرفت
ساعت ۱۷:۳۰ الی ۱۹
نشامی: جیرفت- بلوار بهشت زهرا- مدرسه شهید محمد رضایی
نمایمده: محسن ۰۹۱۰۹۳۰۷۶۰۵

جلسه حضوری ناحیه ۱۱ فارس
🔹️گروه بینش صدرا
ساعت ۱۰ تا ۱۱:۳۰ صبح  
نشانی: شیراز، شهرک صدرا، بولوار ایران، دوربرگردان دوم، خیابان دلگشاه، روبروی درمانگاه پارسه، پارک سهند، بازارچه سهند، درب قرمز رنگ
نماینده: طاهره ۰۹۰۱۳۰۶۲۲۸۶

جلسه حضوری همدان
️گروه مختلط رهایی همدان
ساعت: ۱۸الی۱۹:۳۰
نشانی: خیابان میرزاده عشقی ، روبروی تالار حافظ، کوچه رستمی ، ساختمان خانه جوان استان همدان، طبقه اول ، اتاق سمینار
نماینده: پرویز  ۰۹۱۸۵۷۸۹۲۰۱

جلسه حضوری ناحیه کاشان
گروه خانواده کاشان
ساعت 19:00 الی 20:30
نشانی:Isfahan Province, Kashan، کاشان- میدان امام حسین(ع)- انتهای خیابان شهید مدرس- بلوار شهیدان خاندایی- فرهنگ سرای مهر- صندوق پستی: ۱۳۱۱-۸۷۱۳۵, Iran
نماینده: جواد ۰۹۹۴۰۰۸۷۹۵۳

 

 لیست گروه های حضوری روز دوشنبه کل کشور 

جلسه حضوری ناحیه ۱۱ فارس
گروه بانوان بهار در CoDA
ساعت: ۱۷ الی ۱۸:۳۰
نشانی: گچساران،اداره بهزیستی، سالن اجتماعات، رو به روی سالن بشارت
نماینده: آزیتا ۰۹۳۶۷۴۲۱۵۲۵

جلسه حضوری ناحیه خراسان
گروه نسیم رهایی
ساعت: ۱۴:۳۰ الی ۱۶
نشانی :مشهد، بلوار سازمان آب، صادقی 10،بن بست سوم، کلینیک مشاور آزاد
نماینده: سینا ۰۹۰۳۲۳۴۴۷۶

جلسه حضوری ناحیه ۷ کرمان
گروه حضوری مختلط رهایی کرمان
ساعت ۱۷:۳۰ الی ۱۹
نشانی: کرمان- جاده تهران – قبل از پل عابر والفجر جنوبی – تکیه علی ابن الحسین
نماینده : امیر ٠٩١٣٨۶٣۶٣٧۵

جلسه حضوری ناحیه البرز
گروه سروش رهایی (مختلط)
ساعت ۱۷ الی ۱۸:۳۰
نشانی: کرج ،گوهردشت،فاز دو،میدان رستاخیز،ابتدای خیابان هشتم شرقی پلاک ۱۰۹،دبیرستان دخترانه نیک دخت
نماینده: محمد  ۰۹۱۹۹۳۷۶۰۰۴

جلسه حضوری بندرعباس
گروه ساحل آرامش بندرعباس
ساعت: ۱۷:۳۰ تا ۱۹
نشانی: بندرعباس. داماهی گوهران ۲۹، مدرسه تمدن‌
نماینده: رضا ۰۹۱۷۶۳۰۷۴۸۳

جلسات حضوری ناحیه ۳
گروه بانوان نفس
ساعت: ١٨:٠٠ الی ١٩:٣٠
نشانی: تهران، شهرک غرب، بلوار دادمان، انتهای خیابان درختی، جنب کلینیک تابان، کوچهٔ آزاده، سرای محلهٔ سپهر، طبقهٔ اول
نماینده: نجمه ٠٩٣٩٥٠٥٨٦٥٩

گروه سپید الغدیر
ساعت: ۱۸:۰۰ الی ۱۹:۳۰
نشانی: تهران، خیابان هنگام، نرسیده به میدان الغدیر، داخل پارک الغدیر، سرای محلۀ شمیران‌نو.
نماینده: مهرنوش ٠٩٣٥٩٣١١٧٥٤

گروه حس خوب تویسرکان
ساعت: ۲۰:۳۰ الی ۲۱:۳۰
نشانی: استان همدان، تویسرکان، خیابان شهدا، باشگاه پرسپولیس
نماینده: میثم ۰۹۱۹۱۲۰۲۱۱۳

 لیست گروه های حضوری روز سه شنبه کل کشور 

جلسات حضوری ناحیه ۳
گروه عصر تمدن(سرای محلۀ کرمان)
ساعت: ۱۸:۰۰ الی ۱۹:۳۰
نشانی: تهران، نارمک، خیابان جانبازان غربی(گلبرگ)، خیابان کرمان، بعد از آتش‌نشانی، انتهای کوچهٔ شهید داود رضایی، بوستان تمدن، سرای محلهٔ کرمان، طبقهٔ دوم، کلاس شمارهٔ ۷
علی‌البدل:مصطفی ٠٩٠١٦٤٦١٥٩١

گروه باران عشق
ساعت: ۱۸:۳۰ الی ۲۰:۰۰
نشانی: تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از میرداماد، روبروی ایستگاه متروی شریعتی، خیابان زیبا، سرای محلهٔ قبا، طبقهٔ دوم، کلاس ۲۰۲
نماینده: سعید ٠٩٣٦٢٧٩٥٠٩٩

جلسه حضوری ناحیه یک
گروه مختلط آزادی
ساعت ۱۵ الی ۱۶:۳۰
نشانی: قهدریجان بلوار پژوهش خیابان منتظری خط بیمارستان مدرس فلکه شهر داری کوی شهر داری سالن گلزار شهدا
نماینده: حاج حسین ۰۹۱۳۱۰۴۶۵۴۶

جلسه حضوری ناحیه ۷ کرمان
جلسه حضوری عشق و آگاهی مختلط کرمان ساعت ۱۷:۳۰ ال ۱۹
نشانی: کرمان خ زریسف.کوچه شماره ۸ روبروی فروشگاه اتکا- محتمع فرهنگی شهید ایرانمنش
نماینده: مسعود ۰۹۱۴۰۵۵۲۵۱۰

جلسه حضوری نجف آباد
گروه آرامش نجف آباد
ساعت: ۱۷ الی ۱۸:۳۰
نشانی:نجف آباد،چهار راه بازار،ابتدای منتظری شمالی،کوی شریفیانا،کتابخانه مسجدحاج شیخ احمد حججی
نماینده: بهجت ۰۹۱۳۲۳۱۴۴۵۷

جلسات ناحیه ۴ خراسان
گروه مختلط معجزه درون
ساعت ۱۶ الی ۱۷:۳۰
نشانی: مشهد ، بولوار مجد، مجد ۳۱، درب مشکی، پلاک ۳۶
نماینده: یلدا
شماره تماس اطلاع رسان خراسان: ۰۹۳۹۳۴۰۵۱۰۱

گروه رهایی بانوان نیشابور
ساعت ۱۷ الی ۱۸:۳۰
نشانی: نیشابور، بین امیر کبیر ۶ و ۸ دانشگاه علمی کاربردی صنایع الکترونیک خیام-طبقه همکف .سالن اجتماعات
نماینده: الی
شماره تماس اطلاع رسان خراسان: ۰۹۳۹۳۴۰۵۱۰۱

 لیست گروه های حضوری روز چهار شنبه کل کشور 

جلسه حضوری ناحیه یک
گروه بانوان  فرشته قهدریجان
ساعت ۱۶_۱۷:۳۰
نشانی: قهدریجان بلوار پژوهش خیابان منتظری خط بیمارستان مدرس فلکه شهر داری کوی شهر داری سالن گلزار شهدا
نماینده:
شماره تماس اطلاع رسان ناحیه: ۰۹۳۵۹۹۵۱۳۹۵

جلسات حضوری ناحیه ۵ خوزستان
گروه حضوری شکوه ازادی خانواده
ساعت: ۱۷ الی ۱۸:۳۰
نشانی: اهواز حسینیه کاظمین بین ادهم و گندمی
نماینده: احمد ۰۹۳۹۵۵۵۹۴۶۱

گروه حضوری بانوان لبخند خدا
ساعت: ۱۰ الی ۱۱:۳۰
نشانی: شوشتر، هلال احمر
نماینده: خانم مدینه ۰۹۱۶۰۲۸۲۷۷۳

جلسه حضوری ناحیه شش
گروه مختلط صبا کرمانشاه
ساعت ۱۶ الی ۱۷:۳۰
نشانی: کرمانشاه: چهارراه جوانشیر، فرهنگسرا شهید حاج قاسم سلیمانی
نماینده: علی ۰۹۱۸۵۵۹۸۵۹۹

جلسه حضوری ناحیه ۷ کرمان
گروه آرامش رفسنجان
ساعت: ۱۷:۳۰ الی ۱۸:۳۰ 
نشانی: رفسنجان – خیابان ابوذر- کوچه ۴۲- صالح المهدی( قبل از سه راه اول سمت راست)
نماینده: ۰۹۱۳۰۰۷۷۸۱۷
~~

جلسه حضوری ناحیه ۹ یزد
گروه نسیم آرامش(بانوان)
ساعت: ۱۷ الی ۱۸:۳۰
نشانی: یزد، خیابان ایرانشهر، کوچه هاشم خان، بن بست ۵ لاله، تکیه ابوالفضل
نماینده: مهناز ۰۹۱۳۲۵۱۹۰۳۹

جلسه حضوری ناحیه ۱۱ فارس
گروه همای سعادت
ساعت ۱۸:۳۰ تا ۲۰ شب    
نشانی: شیراز، میدان اطلسی به سمت چهارراه باغتخت (مرکز پیاده)، بعد از بانک سپه، جنب مزون لباس، باشگاه ورزشی دلاوران، سالن فرهنگی گل واژه های شعر شیراز
نماینده: سهیلا ٠٩٣٣٠٤٤٤٥٠٠

جلسه حضوری بندرعباس:
گروه ساحل آرامش بندرعباس
ساعت: ۱۷:۳۰ تا ۱۹
نشانی: بندرعباس. داماهی گوهران ۲۹، مدرسه تمدن‌
نماینده: رضا ۰۹۱۷۶۳۰۷۴۸۳

جلسه حضوری ناحیه کاشان
گروه کارکرد قدم کاشان
ساعت: 19:30 الی 21:00
نشانی: میدان قاضی اسداله، جنب آرامگاه فیض
فرهنگسرای فیض کاشانی
نماینده: مهناز
شماره تماس اطلاع رسان: 09130442734

جلسات حضوری ناحیه ۴ خراسان
گروه معجزه درون
ساعت: ۱۶ الی ۱۷:۳۰
نشانی: مشهد، بولوار مجد، مجد ۳۱، پلاک ۳۶
نماینده: یلدا
شماره تماس اطلاع رسان خراسان: ۰۹۳۹۳۴۰۵۱۰۱

گروه نسیم رهایی
ساعت: ۱۴:۳۰ الی ۱۶
نشانی: مشهد، بولوار شهید صادقی (سازمان آب)، صادقی ۱۰، بن بست سوم، کلینیک مشاوره دکتر آزاد
نماینده: سینا ۰۹۰۳۲۳۴۴۷۶۴

جلسات حضوری ناحیه ۳
گروه بانوان نارمک
ساعت: ١٤:٠٠ الی ١٥:٣٠
نشانی: تهران، خيابان دماوند، ایستگاه BRT سبلان، ۲۷ متری اشراقی، جنب کوچهٔ رنجبر تاری، پلاک ۳۸ سرای محلهٔ اشراقی، طبقۀ دوم
نماینده:پرستو ٠٩٣٠٨١٨٥٧١١

گروه امید خاوران
ساعت: ۱۷:٠٠ الی ۱۸:٣٠
نشانی: تهران، میدان خراسان، خیابان خاوران، خیابان اعظم نظامی، جنب بیمارستان شهدای گمنام، مجتمع رفاهی اجتماعی شهرداری منطقه ١٥، ساختمان شهرداری، طبقۀ بالا
علی‌البدل: کاظم ٠٩١٢٣٧٢٠٢٢٧

 لیست گروه های حضوری روز پنج شنبه کل کشور 

جلسات حضوری ناحیه ۳
گروه پنجشنبه‌های جوانمردان
ساعت: ١۱:۰۰ الی ١۲:۳۰
نشانی: تهران، میدان المپیک، ضلع شرقی برج‌های دوقلوی المپیک، داخل پارک جوانمردان، سمتِ چپِ میلۀ پرچم بزرگ (به طرف شرق)، ساختمان سنگفرش قهوه‌ای (سالن اجتماعات)
نماینده: کیمیا ٠٩١٩١١٥٦٥٧٧

گروه مسیر بهبودی ولنجک
ساعت: ۱۱:٠٠ الی ۱۲:٣٠
نشانی: تهران، ولنجک، بلوار دانشجو، میدان حسام‌الحکما، جنب مسجدالنبی، بوستان نگین، ضلع شمالی پارک، زیر آلاچیق.
نماینده: محمد حسین ٠٩١٢٤٤٩٧١٦٥

گروه بهار هلیا فیلم
ساعت: ١٦:٠٠ الی ١٧:٣٠
نشانی: تهران، خیابان بهار، بالاتر از طالقانی، کوچه یزدان نیاز، موسسه هلیا فیلم، طبقۀ دوم
نماینده: اکرم ٠٩١٩٢٤٠٧٥٤١

جلسه حضوری ناحیه شش
گروه بانوان ایلام
ساعت 16 الی 17:۳۰
نشانی: ایلام خیابان ولایت، بالاترازمسجدوالی،کوچه بن بست اروند روبروی شربت خانه فیروزه آموزشگاه هفت اورنگ
نماینده: مهناز ۰۹۳۳۷۱۵۲۷۳۳

جلسه حضوری ناحیه ۹ یزد
گروه امید بهبودی فهادان(بانوان)
ساعت: ۱۷ الی ۱۸:۳۰
نشانی: یزد، خیابان فهادان کوچه بغل حسينيه فهادان، پايگاه ام البنین
نماینده: طیبه ۰۹۱۳۳۵۱۱۶۲۴
 

جلسات حضوری ناحیه ۴خراسان
گروه مختلط تولد دوباره
ساعت: ۱۴ الی ۱۵:۳۰
نشانی: مشهد، بولوار مجد، مجد ۳۱، پلاک ۳۶
نماینده: شبنم
شماره تماس اطلاع رسان ناحیه: ۰۹۳۹۳۴۰۵۱۰۱

گروه بانوان پرواز از پیله
ساعت: ۱۶ الی ۱۷:۳۰
نشانی: مشهد، بولوار مجد، مجد ۳۱، پلاک ۳۶
نماینده:
شماره تماس اطلاع رسان ناحیه: ۰۹۳۹۳۴۰۵۱۰۱

جلسه حضوری ناحیه یک
گروه مختلط نوبهار
ساعت ۱۵:۴۵ الی ۱۷:۱۵
نشانی: اصفهان خیابان چمران پل چمران کوچه آرام تاکسی تلفنی سابق چمران جنب قهوه فروشی خان بابا
نماینده: احمد
شماره تماس اطلاع رسان ناحیه: ۰۹۳۵۹۹۵۱۳۹۵

 لیست گروه های حضوری روز جمعه کل کشور

جلسه حضوری ناحیه ۶
گروه بانوان جوانه‌های امید سنندج
ساعت: ۱۰ الی ۱۱:۳۰ صبح
نشانی: سنندجخیابان آبیدر(صفری) کوچه پشتی پیتزا آناهیتاآموزشگاه سپیددرب ۳تایی آبی رنگ
نماینده: شهناز ۰۹۱۸۲۴۵۸۷۷۳

جلسه حضوری ناحیه ۳
گروه مهر قیطریه
ساعت: ١٦:٠٠ الی ١٧:٣٠
نشانی: تهران، قیطریه، چیذر، میدان ندا، ابتدای سلیمی جنوبی، ساختمان آزمایشگاه
علی‌البدل: محمد حسین ٠٩١٢٤٤٩٧١٦٥