از اعضایى که  علاقه مند به نوشتن داستان بهبودی خود و ارائه آنها جهت درج در نشریات، بولتنها و سایت خدمات جهانى  coda.org هستند ، دعوت میشود داستان و تجربه بهبودى خود را  چه به صورت نثر و یا نظم که بازتابنده تجربه،توانایی و امید در بهبودی از هم وابستگی است را به آدرس ایمیل info@coda-ir.org و یا آی دی کانال اطلاع رسانی تلگرام @CoDAIR @AddressCoDAIRAN ارسال کنند.

 (در خواست داریم به  بهبودی در دیگر برنامه های دوازده گامی به صورت غیر مستقیم اشاره شود و نه اینکه توجه و تمرکز بر روی آنها باشد)

خط مشی کمیته ما پیشنهاد می کند مقاله های انتشار یافته تا حدودی دربردارنده تجربه، توانایی و امید باشد، و چگونه انجمن هم وابستگان گمنام به این امر یاری رسانده است. امید است که خواندن این داستان ها برای اعضاء انجمن هم وابستگان گمنام الهام بخش و شهامت بخش باشد. ما همچنین درخواست داریم که هیچ اشاره ای به سیاست، مذهب و یا باورهای مذهبی خاص نشود. هیچ نوع شمارش حروف خاصی وجود ندارد، چون  داستان های ارائه شده طولانی تر، جهت ویرایش و  چاپ به  زیر مجموعه کمیته ارسال می شود.

ما همچنین امیدواریم اعضای جدیدی را به کمیته اضافه نماییم. وظایف و امور بالقوه شامل بررسی دقیق  داستان های ارسالی، همکاری گروهی با اعضاء موءلف انجمن هم وابستگان گمنام بر روی  موضوعات جزئی، اصلاح گرامر، و کمک به اماده سازی نشریات چاپ شده جلسات می باشد.

باز هم از شما برای خدمتتان به انجمن هم وابستگان گمنام به عنوان خدمتگزاران مورد اعتماد سپاسگزاریم!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up